Се бара салатер/ка

ЦЕНА: По договор

Се бара салатер/ка


Угостителски објект од Скопје има потреба од салатер/ка за склучување на редовен работен однос. Огласот важи за кандидати со или без работно искуство.

Контактирајте не на телефонскиот број 3/123-167 секој работен ден од 08.00 до 16.00 часот.Име:
Град:
Скопје
Телефон:
3/123-167
Објавен на:
17.01.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
XXX XXX
Град:
Скопје
Телефон:
3/123-167
Објавен на:
03.10.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка