СТАНБЕНА ЗГРАДА КИНО КАРПОШ (Дебар Маало) - Debar Maalo

ЦЕНА: 1250 €

СТАНБЕНА ЗГРАДА КИНО КАРПОШ (Дебар Маало) - Debar Maalo


Stan10 - 79m2 - 2ri kat - 1250 e/m2
Stan25 - 82m2 - 5ti kat - 1300 e/m2

Во срцето на Скопје, во населба Дебар Маало само на неколку чекори од градскиот парк, во непосредна близина на училиште, градинка, пазар, ресторани, кафулиња а сепак далеку од градската врева, на ул. Благој Давков, се наоѓа станбената зграда Кино Карпош.
Зградата е изградена од високо квалитетни матерјали, опремена со италијански плочки и галантерија, дабов паркет, Schuko столарија и климатизер во секој стан.
Зградата има ИМОТЕН ЛИСТ.
Во рамките на станбената зграда е обезбедено и едно гаражно место за секоја станбена единица.

Контакт телефон:023090060
(секој работен ден од 08:30 - 16:30)Име:
Град:
Skopje
Телефон:
023090060
Објавен на:
12.01.2021

ЦЕНА: 1250 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 79 m2
Број на соби:
 3 соби
Под:
 Паркет

Дополнително:

check Клима
check Парно греење
check Лифт
check Чиста документација

Контакт

Име:
Ivana
Град:
Skopje
Телефон:
023090060
Објавен на:
12.01.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка