СЕ ПРОДАВА СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ

ЦЕНА: 58000 €

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ


Исклучиво заради селидба во странство, се продава стан од 66.41 м2, во Ново Лисиче. Станот е со отворен тлоцрт, каде што се споени кујна, трпезарија и дневна соба. Спалната соба е одвоена. Едниот балкон е затворен и пренаменет во соба, а дел од лоѓијата и дел од другиот балкон е адаптиран во уште една помала соба (детска соба). Постојат два мали балкона и подрум со површина цца. 12 м2. Бесплатен паркинг простор се наоѓа веднаш зад зградата. Станот гледа кон булеварот спроти ФФМ, без попреченост од други згради и има прекрасен поглед кон Скопска Црна Гора.
Во станот има вграден инвертер, а постои и БЕГ приклучок, како и кабловска ТВ и Wi-Fi.
Во близина се наоѓа основно училиште, градинка, супермаркети, аптеки, здравствени и стоматолошки ординации и неколку прекрасно уредени паркови со детски игралишта.
Станот е на 5. кат од вкупно 9 ката и има лифт.
Инфрастуктурно е одлично поврзан со неколку автобуски линии (3, 3А, 15, 15А, 23, 5, 35)Град:
Скопје
Телефон:
070219003
Објавен на:
22.11.2019

ЦЕНА: 58000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Наташа Дедајиќ
Град:
Скопје
Телефон:
070219003
Објавен на:
22.11.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка