СЕ ПРОДАВА КЛУБ МАСА

ЦЕНА: 6000 мкд

СЕ ПРОДАВА КЛУБ МАСА


СЕ ПРОДАВА КЛУБ МАСА, материјал медиапан, многу малку користена, скоро нова. Комплет со стакло 6ка.
Цена: 6.000 денари
Контакт телефон: 071/242-779 // 071/242-778Телефон:
071/242-779 / 071/242-778
Објавен на:
16.05.2019

ЦЕНА: 6000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Марија
Телефон:
071/242-779 / 071/242-778
Објавен на:
16.05.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка