Работник на машина за печатење-летер прес или флексо технологија

ЦЕНА: 20000 мкд

Работник на машина за печатење-летер прес или флексо технологија


Печатница ДЕКО ИНК има потреба од работник на машина за печатење .Pаботно искуство со летер прес или флексо технологија ке се смета за предност.

Работно време 8 часа од 08:00-16:00 часот.

Сите кандидати кои се заинтересирани за оваа работна позиција својата кратка биографија (CV) можат да ја достават на адресата за апликација: office@deko.com.mkГрад:
Скопје
Телефон:
078289522
Објавен на:
20.03.2019

ЦЕНА: 20000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
ДЕКО ИНК печатница
Град:
Скопје
Телефон:
078289522
Објавен на:
20.03.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка