Работа во Германија за доктори и медицински сестри

ЦЕНА: По договор

Работа во Германија за доктори и медицински сестри


Болници во Германија имаат потреба од медицински сестри и специјализирани доктори.
Потребно познавање на германски јазик Б1 степен.
Бесплатно аплицирање и добивање на работна виза.
Доколку сте заинтересирани пишете ми на маил или јавете се за подетални информации.Објавен на:
01.10.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Објавен на:
01.10.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка