Продажба на станови во Влае

ЦЕНА: 950 €

Продажба на станови во Влае


Продажба на станови во Влае со градско парно,квадратура 65м2 и 73м2.Инвеститор Циле Инженеринг контакт Влатко 077 694 390Град:
Скопје
Телефон:
077/694390
Објавен на:
22.04.2020

ЦЕНА: 950 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 65 m2
Број на соби:
 3 соби

Контакт

Име:
Влатко .
Град:
Скопје
Телефон:
077/694390
Објавен на:
22.04.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка