Продажба на готов стан во Аеродром

ЦЕНА: 1000 €

Продажба на готов стан во Аеродром


Продажба на готови станови во Аеродром 65м2 со градско парно со три спални 8 спрат со прекрасен поглед цена 1000 евра инвеститор Циле Инженеринг контакт Влатко 077 694 390Град:
Скопје
Телефон:
077/694390
Објавен на:
24.01.2021

ЦЕНА: 1000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 64 m2
Број на соби:
 3 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 5 - 10 кат

Дополнително:

check Парно греење
check Лифт

Контакт

Име:
Влатко .
Град:
Скопје
Телефон:
077/694390
Објавен на:
25.09.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка