Продажба на готови станови

ЦЕНА: 950 €

Продажба на готови станови


Продажба на готови станови; веднаш вселиви , со градско парно , во населба Влае , Квадратури : 65 м2 , 66 м2 , 73 м2 . Цена 950 евра квадрат , Инвеститор Циле Инжењеринг , контакт Влатко 077 694 390Град:
Скопје
Телефон:
077/694390
Објавен на:
30.07.2020

ЦЕНА: 950 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 66 m2
Број на соби:
 3 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 1 кат

Контакт

Име:
Влатко .
Град:
Скопје
Телефон:
077/694390
Објавен на:
07.07.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка