Продавам плац со објект во Гевгелија

ЦЕНА: По договор

Продавам плац со објект во Гевгелија


Продавам плац со објект во Гевгелија на ул.Маршал Тито.За подетални информации обратете се на тел.број 070276502Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070276502
Објавен на:
21.11.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Гевгелија
Површина:
 638 m2

Контакт

Име:
Nada Z
Град:
Skopje
Телефон:
070276502
Објавен на:
21.11.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка