Продавам куќа

ЦЕНА: 50000 €

Продавам куќа


Се продава куќа во н.Ченто со површина од 61 m2 простор за живеење (3 спални,ходник,кујна и тоалет)плус 26m2 подрум плус 15m2 надворешна тераса,со дворно место од 480m2Име:
Град:
Skopje
Телефон:
078-248-703
Објавен на:
25.03.2017

ЦЕНА: 50000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 61 m2
Број на соби:
 3 соби
Катови (за куќи):
 Приземје

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
Ljubomir
Град:
Skopje
Телефон:
078-248-703
Објавен на:
25.03.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка