Продавам XPS 13 9365 2-in-1

ЦЕНА: 49999 мкд

Продавам XPS 13 9365 2-in-1


Продавам 2 години користен Dell XPS 2-in-1 9365 133 TouchScreen Laptop Intel Core i7 16GB Memory 256GB SSD Silver со нова батерија.

Со него бесплатно ќе добиете и USB3.0 Superspeed 4 Ports Hub https://gembird.nl/item.aspx?id=8553.

Повеќе информации:
Model Number XPS9365-7086SLV-PUS
Service Tag: 5KR1RF2
2-in-1 Design
SSD SATA: 256GB
System Memory (RAM) 16GB LPDDR3 1866MHz (2 memory slots)
Graphics: Intel HD Graphics 615 Integrated
Processor: Speed (Base) 3.6GHz; Model Number: i7-7Y75; Cache Memory 4 MB
Ports: 1 USB 3.1 Type C; 2 DisplayPort Outputs (Total); 1 Thunderbolt 3 Port; 1 Headset jack; Media Card Reader
Screen: Touchscreen Widescreen LCD; Size: 13.3 inches; Resolution: 1920 x 1080 (Full HD)
Operating System: Windows 10 Home
Security Features: Fingerprint reader
Backlit Keyboard
Bluetooth Enabled
Wireless-AC
Built-In Webcam
Weight: 2.7 pounds
Audio: Technology MaxxAudio; Speaker Type Stereo speakers
Color Silver


Во ќар сте $100 + 8GB меморија + нова батерија + USB3.0 Superspeed 4 Ports Hub + испорака од странство до Македонија.


Цена на Амазон Германија:
нов (послаб од мојот): 1470Eur https://www.amazon.de/Dell-EMC-XPS-9365-I5-8200Y/dp/B07PDT78C9/ref=sr_1_fkmr0_1?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&keywords=Dell+XPS+13+9365+13.3%22+2+in+1+i7-7Y75%2C+16GB+RAM%2C+256GB+SSD&qid=1566728017&s=computers&sr=1-1-fkmr0
Цена на Амазон Америка:
нов (послаб од мојот): $1399 https://www.amazon.com/Dell-XPS-13-9365-2/dp/B06W9KQWNL
користен (послаб од мојот): $1000 https://www.amazon.com/gp/offer-listing/B06W9KQWNL/ref=dp_olp_all_mbc?ie=UTF8&condition=allГрад:
Скопје
Телефон:
071693739
Објавен на:
26.09.2019

ЦЕНА: 49999 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Јаким Десковски
Град:
Скопје
Телефон:
071693739
Објавен на:
28.07.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Комплет кујна, нова, сочувана и во одлична состојба!

Се продава комплет кујна.
27 000 ден. или по договор

Цена:27.000 MKD


Објавен на: 26.09.2019
Продавам Inspiron 5537 i7 4500U 8GB

Продавам користен Inspiron 5537 i7 4500U 8GB. Во одлична состојба е (сеуште го користам за работа).

System information:
-- Dell Inspiron 15R - 5537 Windows 10

Цена:300 EUR


Објавен на: 28.07.2019
Се продава куќа во Сопиште

Кука во Сопиштe so celosna dokumentacija i e vo urbana zona, so struja, gradski vodovod, kanalizacija i odvod. dvor od 400 m2, Dupla termicka izolacija na celata kuka, od vnatresna strana tervol a ...

Цена:По договор


Објавен на: 23.09.2019
Se prodava kuka

Se prodava kuka vo n.Kozle

Kuka:prizemje i 2 kata
Vkupnata kvadratura e 220m2.

Цена:По договор


Објавен на: 24.05.2018
Се продава куќа во населба Маџари, Триангла

Се продава нова невселена куќа во населба Маџари, Триангла со вкупна површина од 410м2.

Куќата се состои од:
- Сутерен, пренаменет во деловен простор (2 дуќани, со можност да се спојат во еден);

Цена:170.000 EUR


Објавен на: 10.09.2019

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка