Помош домации

ЦЕНА: По договор

Помош домации


Ги молаm сите добри луѓе кои имаат можност за донации да ми помогнат да соберам финансиски средства за запишување последна година на факултет. Благодарам.Име:
Град:
skopje
Објавен на:
01.09.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
miki makosh
Град:
skopje
Објавен на:
01.09.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка