Плац

ЦЕНА: По договор

Плац


Се продава плац во Радишани(Бутел) на индустриска зона, веднаш до обиколницата.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
072607484
Објавен на:
09.04.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Површина:
 15000 m2

Дополнително:

check Излез на пат
check Струја
check Вода

Контакт

Име:
Ficho R.
Град:
Skopje
Телефон:
072607484
Објавен на:
09.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка