Плац во Пинтија

ЦЕНА: По договор

Плац во Пинтија


Продавам плац во Пинтија со површина од 1.114м2 до асфалтен пат.Цена по договорГрад:
Скопје
Телефон:
075655870
Објавен на:
30.03.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Површина:
 1114 m2

Контакт

Име:
Панче Настовски
Град:
Скопје
Телефон:
075655870
Објавен на:
30.03.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка