ПРОДАЖБА НА СТАНОВИ ВО ГРАДБА

ЦЕНА: По договор

ПРОДАЖБА НА СТАНОВИ ВО ГРАДБА


ПРОДАЖБА НА СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО НАСЕЛБА ВЛАЕ СО ГРАДСКО ПАРНО,ЛИФТ,41м2,42м2,46м2,66м2 со три спални,72м2.Инвеститор Циле Инженеринг контакт 077 694 390 Влатко.Град:
Скопје
Телефон:
077/694390
Објавен на:
05.11.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 42 m2
Број на соби:
 3 соби

Контакт

Име:
Влатко .
Град:
Скопје
Телефон:
077/694390
Објавен на:
05.11.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка