ПРОДАЖБА НА ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ СТАНОВИ ВО ВЛАЕ

ЦЕНА: 950 €

ПРОДАЖБА НА ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ СТАНОВИ ВО ВЛАЕ


ПРОДАЖБА НА ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ СТАНОВИ ВО ВЛАЕ УЛ,,АНГЕЛ ДИНЕВ,, СО ГРАДСКО ПАРНО,ПАРКЕТ,ЛИФЅ, КВАДРАТУРА 66М2,73М2, СО ДВЕ СПАЛНИ 950 ЕВРА М2 СО СИТЕ ДАВАЧКИ ИНВЕСТИТОР ЦИЛЕ ИНЖЕНЕРИНГ КОНТАКТ ВЛАТКО 077 694 390Град:
Скопје
Телефон:
077/694390
Објавен на:
24.01.2021

ЦЕНА: 950 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 66 m2
Број на соби:
 3 соби

Дополнително:

check Парно греење
check Лифт
check Чиста документација

Контакт

Име:
Влатко .
Град:
Скопје
Телефон:
077/694390
Објавен на:
25.09.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка