ПРОДАВАМ КУЌА

ЦЕНА: 95000 €

ПРОДАВАМ КУЌА


продавам куќа во Ѓорче Петров на улица Мице Козар ( улицата за стадионот). Куќата е во одлична состојба и е веднаш вселива.
Информации на тел. 070 220 714Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070220714
Објавен на:
24.04.2017

ЦЕНА: 95000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 140 m2
Број на соби:
 4 соби
Катови (за куќи):
 Приземје
Под:
 Паркет

Дополнително:

check Парно греење
check Чиста документација

Контакт

Име:
zoran ivanov
Град:
Skopje
Телефон:
070220714
Објавен на:
24.04.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка