ПРОДАВАМ ДЕТСКА ЕЛЕКТРИЧНА КОЛА

ЦЕНА: 1000 мкд

ПРОДАВАМ ДЕТСКА ЕЛЕКТРИЧНА КОЛА


КОЛТА Е ДОБРО СОЧУВАНА, ЕЛЕКТРОМОТОРОТ Е ИСПРАВЕН НО ТРЕБА САМО ДА СЕ ВГРАДИ НОВА БАТЕРИЈА ЗА ДА ВОЗИ НА СТРУЈА.ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНАГрад:
Скопје
Телефон:
072241759
Објавен на:
14.02.2020

ЦЕНА: 1000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Никола Петрушевски
Град:
Скопје
Телефон:
072241759
Објавен на:
14.02.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка