Мапи за GARMIN навигации

ЦЕНА: 299 мкд

Мапи за GARMIN навигации


Најнови карти за GARMIN навигациите само кај www.mapizagps.blogspot.com

Картата на Garmin за Европа во моментов претставува најпокриената патна карта.
Мапата е компатибилна и за камиоски навигации од брендот на GARMIN.

Цени од 299 денари па нагоре во завосност од работата на која се работи !!!

Повеќе информации на веб страната www.mapizagps.blogspot.com или gps.makedonija@gmail.com
Контакт: 078/475662 и 075/311828

Лоцирани сме во Скопје во населбата Аеродром кај Т.Ц. Капитол карши Т.Ц. Бисер
Работиме секој ден од 09:30 до 21:00.Објавен на:
16.08.2015

ЦЕНА: 299 мкд

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
08.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка