Куќа на атрактивна локација во Влае

ЦЕНА: По договор

Куќа на атрактивна локација во Влае


Се продава куќа на атрактивна локација до кејот на Вардар во Влае, погодна за инвеститорина колективни станбени објекти, како и за луксузен објект за семејнодомување.Површина на градежната парцела: 500 m², постојна изградена површина:100 m². Катност: П+2+Пк, површина за градба: 236m², вкупна развиенаповршина: 650m² (без поткровје), максимална дозволена висина заградба: 10.20Цената е по договор.Град:
Skopje
Телефон:
077497404
Објавен на:
29.10.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 100 m2
Број на соби:
 3 соби
Катови (за куќи):
 Приземје
Под:
 Бродски под (патос)

Контакт

Име:
Dragan Simonovski
Град:
Skopje
Телефон:
077497404
Објавен на:
29.10.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка