Компијутерски Делови

ЦЕНА: 4000 мкд

Компијутерски Делови


Процесор AMD Athlon 64 X2 5200 2.3ghz, Графичка Nvidia Geforce Afox GT 730 4GB, Матична ASRock N68C-S UCC. Вкупна цена 4.000 денари може и на делови.
Графичка 2.000 ден.
Процесор 1.000 ден.
Матична 1.000 ден.Град:
Скопје
Телефон:
070984188
Објавен на:
05.11.2016

ЦЕНА: 4000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Христијан П.
Град:
Скопје
Телефон:
070984188
Објавен на:
05.11.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка