Итно се продава стан по поволна цена

ЦЕНА: 45000 €

Итно се продава стан по поволна цена


Итно се продава двособен стан (дневна со трпезарија и две соби) во населба Маџари – Триангла (Термо), на улица Карл Либкнехт. Станот се наоѓа на втор кат и е со вкупна површина од 69 м2 (7 м2 тераси) и е приклучен кон централно парно греење (вклучително и бојлер). Станот доаѓа со сопствен гаржен простор од 24 м2, вклучен во вкупната цена. Вкупната цена на станот е 45000 евра. Телефон за контакт 070/400-708 Небојша.Град:
Скопје
Телефон:
070/400-708
Објавен на:
07.10.2018

ЦЕНА: 45000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 69 m2
Број на соби:
 3 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 2 кат
Под:
 Паркет
Опременост:
 Наместен

Дополнително:

check Клима
check Парно греење

Контакт

Име:
Небојша Стаменков
Град:
Скопје
Телефон:
070/400-708
Објавен на:
07.10.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

СЕ ПРОДАВА СТАН СПРОТИ АМЕРИКАНСКА АМБАСАДА

се продава стан на ул.Самоилова (Кале) веднаш спроти влезот на Американска амбасада.

квадратура: 96м2 + 21м2 подрум
соби: 4,5

Цена:76.000 EUR


Објавен на: 23.02.2020
Prodavam trosoben stan

Prodavam trosoben stan vo Kisela Voda (gradba na zgrada 2010 godina) vo odlichna sostojba, delumno namesten, so sopstven parking i podrum na koristenje. Odlichen raspored, vednash vseliv bez potreb...

Цена:1 EUR


Објавен на: 24.12.2019
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ

Исклучиво заради селидба во странство, се продава стан од 66.41 м2, во Ново Лисиче. Станот е со отворен тлоцрт, каде што се споени кујна, трпезарија и дневна соба. Спалната соба е одвоена. Едниот б...

Цена:58.000 EUR


Објавен на: 22.11.2019
Се продава

Трособен стан од 67м2, изграден 2016 година, со сопствено греење (фонкојлери), многу економично што работи со своја инсталација, која не дозволува влез на надворешниот воздух. Станот е нов, со убав...

Цена:1.080 EUR


Објавен на: 17.06.2020
Prodavam prekrasen stan vo Novo Lisice od 47 m2 + podrum

Prodavam prekrasen stan vo Novo Lisice od 47 m2 + podrum + skrivnica, zgrada pravena po site STANDARDI. Se sostoi od dnevna, kujna, spalna, kupatilo, ostava, terasa, 3 kat, na sekoj kat ima po 2 tr...

Цена:48.000 EUR


Објавен на: 15.06.2019

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка