Изсавам наместен стан во строг цнтар

ЦЕНА: 250 €

Изсавам наместен стан во строг цнтар


Станот има топ локација и поседува:
- Две идентични спални соби со огромни вградени и дополнителни плакари. Едната сопална има и посебен балкон,
- Реновиран тоалет,
- Голема дневна со балкон,
- Одвоена кујна со трпезарија и балкон,
- Паркинг место,
- Комплетно наместен.
Локација до театар Комедија карши Европски Универзитет и Кузман студентскиот дом.
Прекрасен поглед на Скопје од сите страни.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070603636
Објавен на:
09.02.2020

ЦЕНА: 250 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 80 m2
Број на соби:
 3 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 5 - 10 кат
Под:
 Паркет
Опременост:
 Наместен

Дополнително:

check Клима
check Парно греење
check Лифт
check Чиста документација

Контакт

Име:
Alek Mladen
Град:
Skopje
Телефон:
070603636
Објавен на:
09.02.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка