Издавање на деловен простор

ЦЕНА: По договор

Издавање на деловен простор


Се издава деловен простор од 38 м2 на улица Васил Сурчев во Струмица. Цена по договор

Контакт - АД Осигурителна Полиса 02/3244-638 и 075/442197Град:
Скопје
Телефон:
02/3244-638 075/442-197
Објавен на:
03.05.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Струмица
Квадратура:
 38 m2

Контакт

Име:
Национална групација за осигурување АД Осигурителна Полиса
Град:
Скопје
Телефон:
02/3244-638 075/442-197
Објавен на:
03.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка