Издавам деловен простор во Градски Ѕид над Пасошко

ЦЕНА: 250 €

Издавам деловен простор во Градски Ѕид над Пасошко


Се издава празен стан во строг Центар на Скопје за деловен простор. Погоден за канцелариски простор, станот поседува употребна дозвола за користење како деловен простор. Со површина од 60м2, на 2/5 кат, станот се наоѓа во Градски Ѕид над Пасошко односно до Француски Културен Центар. Има 2 простории, опремена кујна, парно греење, клима, лифт, паркинг простор.Град:
Центар, Скопје
Телефон:
071/200-397
Објавен на:
17.05.2017

ЦЕНА: 250 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 60 m2
Под:
 Ламинат

Дополнително:

check Парно греење

Контакт

Име:
Владо Гашоски
Град:
Центар, Скопје
Телефон:
071/200-397
Објавен на:
11.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка