ИЗРАБОТУВАМ

ЦЕНА: 600 мкд

ИЗРАБОТУВАМ


Изработка на: Семинарски работи од следниве области: Биологија, Хемија, Органско производство, Екологија, Сточарство, Фармакологија, Хигиена, Анатомија, Физиологија, Ботаника, Фармакологија, Хистологија, Патологија, Патофизиологија итн.*Забелешка: Семинарските се изработуваат во сите форматиИзработка на проекти од сите области( за основните и средните училишта)Град:
Bitola
Телефон:
+38977875833
Објавен на:
15.07.2015

ЦЕНА: 600 мкд

Карактеристики:

Град:
 Битола

Контакт

Име:
Aneta Jankulovska
Град:
Bitola
Телефон:
+38977875833
Објавен на:
15.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка