Женски златен часовник - неотпакован

ЦЕНА: 750 мкд

Женски златен часовник - неотпакован


Продавам сосема нов женски златен часовник со ситни циркончиња. Часовникот е се уште во целофанот, воопшто не е отпакован ниту носен. ИТНО!Име:
Телефон:
077765694
Објавен на:
13.12.2013

ЦЕНА: 750 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Tamara
Телефон:
077765694
Објавен на:
13.12.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка