Викендица

ЦЕНА: 1 €

Викендица


Продавам викендица во Село Којнско покрај брегот на Преспанското езеро на само 50 м до самото езеро, со поглед према остров Голем ГрадГрад:
Ресен
Телефон:
072214290
Објавен на:
24.11.2016

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Град:
 Ресен
Квадратура:
 200 m2
Број на соби:
 3 соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат
Под:
 Ламинат

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
Горан Павловски
Град:
Ресен
Телефон:
072214290
Објавен на:
24.11.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка