ВРАБОТУВАМЕ ПРОМОТЕРИ

ЦЕНА: 1 мкд

ВРАБОТУВАМЕ ПРОМОТЕРИ


Реномирана издавачка куќа вработува

АГЕНТИ ЗА ПРОДАЖБА (Презентери)
За работен ангажман - продажба на книги- енциклопедии

Потребни квалификации:
• ССС/ ВСС
• Со или без претходно работно искуство;
• Преферирана возрасна граница над 25 г.;


Ние нудиме:
• Работен ангажман со полно работно време;
• Фиксна износ + процент од продажба;
• Одлични работни услови и работа во динамично опкружување

За лицата без претходно искуство следува обука во нашата фирма.
kontakt> nestorovski2012@gmail.comГрад:
СКОПЈЕ
Телефон:
02/3072544
Објавен на:
16.12.2016

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
ванчо несторовски
Град:
СКОПЈЕ
Телефон:
02/3072544
Објавен на:
17.11.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка