Барам работа

ЦЕНА: По договор

Барам работа


Искусна продавачка, сериозна, стабилна со 10+ години искуство. Би работела во бутик или гифт шоп
контакт после 15:00 часотИме:
Град:
Скопје
Телефон:
078738085
Објавен на:
25.02.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Анета
Град:
Скопје
Телефон:
078738085
Објавен на:
25.02.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка