Атрактивен градежен плац во с. Брајчино - Преспа!!!

ЦЕНА: 35 €

Атрактивен градежен плац во с. Брајчино - Преспа!!!


Се продава атрактивен градежен плац од 2000 м2 во с.Брајчино - Преспа. Плацот граничи со Брајчинска река и има панорама кон Преспанското Езеро.
Цена 35€ м2.
Телефон за контакт: 075 796 796 и 075 261 162Име:
Телефон:
075 796 796
Објавен на:
05.05.2018

ЦЕНА: 35 €

Карактеристики:

Град:
 Ресен
Површина:
 2000 m2

Дополнително:

check Излез на пат
check Чиста документација
check Струја
check Вода
check Маркица за градба

Контакт

Име:
Krste
Телефон:
075 796 796
Објавен на:
04.05.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка