Апартмани и Соби во Струга

ЦЕНА: 400 мкд

Апартмани и Соби во Струга


Издавам хотелско уредени соби и апартмани во Струга, со посебно купатило, кујна, кабловска тв., интернет и сопствен паркинг. Објектот е засебен со посебна намена за сместување на туристи. Цената се однесува по особа, но не е фиксна 070513218.Работиме со ваучери.
www.apartmani-sobi-struga.com
GPS координати
lat 41.179790
lon 20697090Град:
Македонија
Објавен на:
28.05.2021

ЦЕНА: 400 мкд

Карактеристики:

Град:
 Струга

Контакт

Град:
Македонија
Објавен на:
20.03.2011
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка