Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
SE IZDAVA ULTRA LUKSUZEN STAN VO CENTAR

AGENCIJA IMPULS izdava ULTRA LUKSUZEN STAN od 99m2 vo CENTAR. Stanot raspolaga so tri spalni sobi, raskosna dnevna, luksuzno opremena kujna, dva toaleta, dve terasi i sopstven parking prostor.

K...

Цена:650 ден.

Струга
99 m2
4 соби
3 кат
Ламинат
Клима

Објавен на: 15.12.2016
SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN KAJ CITY MALL

AGENCIJA IMPULS izdava luksuzen stan od 40m2 vo KARPOS 4 nasproti CITY MALL. Stanot raspolaga so prostrana dnevna soba, kompletno opremena kujna, trpezarija, spalna, kupatilo i terasa.

Kontakt:
...

Цена:250 €

Струга
40 m2
2 соби
2 кат
Клима
Лифт

Објавен на: 25.11.2016
Izdavam stan vo naselba Hrom

stanot e dvosoben namesten na tret sprat zgradata nema lift

Цена:150 ден.

Струга
2 соби
3 кат
Ламинат
Наместен
Клима

Објавен на: 01.09.2016
mozaik teraco pllaka

mozaik teraco pllaka me dimenzione 30x30x3.5 cm ngjyra sipas deshires.
pllaka per fasad me dimenzione 30x10x2cm

Цена:8 ден.

Струга
 

Објавен на: 19.06.2016
PRODAVAM KUKA VO CENTAROT NA STRUGA

Se prodava kuka vo centar na Struga kaj sudot. Kukata e vo odlicna sostojba,prizemje dva sprata i potkrovje so povrsina od 155m2 i poseduva deloven prostor od 40m2.Za cenata moze i dogovor..078210850

Цена:200.000 €

Струга
155 m2
5+ соби
Повеќе од 4 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 29.03.2016
Devojka za rabota vo igroteka

Se bara devojka za rabota vo igroteka. CV i fotografija ipratete na mail igroteka1@yahoo.com

Цена:По договор

Струга
 

Објавен на: 26.11.2015
Rabota od doma

Se baraat sorabotnici za rabota od doma.Sve sto vi e potrebno e kompjuter i da ste povrzani so internet.Kvalifikacii ne vi se potrebni ,imate besplatna obuka i podrska od timot sorabotnici.Kopirajt...

Цена:По договор

Струга
 

Објавен на: 17.08.2015
Prodavam-Izdavam hala objekt 1200m2 vo Strumica

Prodavam-Izdavam hala objekt 300-900m2 vo Strumica vo krugot na poranesna fabrika dios.cena za prodazba 200eur/m2 za kirija cena po dogovor.Tel:075/205-105

Цена:200 €

Струга
1200 m2
Плочки
 

Објавен на: 15.08.2015
Prodavam dukjani vo Struga na pazarot 1 sprat

Prodavam dukjani vo Struga na pazarot 1 sprat od 18 do 30 m2cena 600eur/m2 tel:075/205-105

Цена:600 €

Струга
18 m2
Плочки
 

Објавен на: 15.08.2015

Цена:По договор

Струга
 

Објавен на: 09.08.2015
Kuka na TOP lokacija vo Struga!!!

Se prodava kuka na dva kata so posebni vlezovi i dva iznajmeni dukani, so psebno parno na nafta i drva...

Цена:1 €

Струга
3002 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 09.07.2015
PRODAVAM AUDI A6 2.4

PRODAVAM AUDI A6 TEMNO PLAVA 2.4 BENZ SO NOV PLINSKI URED VGRADEN VO CARSISTEM SKOPJE 2GOD.GARANCIJA.EXTRA OZVUCUVANJE SO FABRICKO POJACALO TRKACKI GASNI AMORTIZERI REMUS,AUSPUH CREM INTER SO ZATEM...

Цена:По договор

Audi A6
1999
Струга
257000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 26.06.2015
SPALNI KOVANI OGLEDALA

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA SOBA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL SOBI OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII SO REBROVAN PLA...

Цена:По договор

Струга
 

Објавен на: 14.06.2015
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА ГРАНИЧЕН ПРЕМИН ЌАФАСАН. (инфо)

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА ГРАНИЧЕН ПРЕМИН ЌАФАСАН.
ПРОСТОРОТ Е СО ВКУПНА ПОВРШИНА ОД 95М2 ОД КОИ :
КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ОД 55 М2
ПОДРУМ ОД 40 М2.

Цена:По договор

Струга
95 m2
 

Објавен на: 07.05.2015
се продава плац покрај езеро

се продава плац од 723 м2 во село Радожда у блиѕина автокамп ливадиште, покрај само езеро. место има своја плажа, уредна документација.

mitresajnoski@gmail.com

Цена:По договор

Струга
723 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 06.05.2015
Се продава плац на Ќафасан SHITET PLAC

Се продава плац од 11705 м2 на граничен премин ќафасан, на 300м од граничен премин уредна документа.
Цена не е фиксна

SHITET PLAC ME SIPERFACE PREJ 11705 m2 . kufitare të kalimit Kafasan ...

Цена:По договор

Струга
11705 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 06.05.2015
Алати и градежни материјалии услуги производство

....Наше Лично Производство и Продажба прва рака Достава Веднаш..

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови,

Цена:175 ден.

Струга
 

Објавен на: 28.04.2015
Teraso plocki

Proizvodstvo na teraso plocki.
Za povece informacii kontaktirajte ne preku facebook stranicata ili tel: 075 448 892
www.facebook.com/patiotiles

Цена:По договор

Струга
 

Објавен на: 21.04.2015
kafemat

spacio vo super ispravna sostojba mn.malce koristen,

Цена:700 €

Струга
 

Објавен на: 30.03.2015
alfaplam

kamin se prodava vo super sostojba mnogu malce koristen

Цена:230 €

Струга
 

Објавен на: 23.03.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка