Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se baraat rabotnicki za vo dragstor

Se baraat 4 rabotnicki za rabota vo dragstor za redoven raboten odnos.Plata po dogovor i obezbedeno penziono i zdravstveno osiguruvanje Informacii na tel:075460580

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 19.05.2015
Kravi I Tele

Se prodava mlada krava simental orginal oplodena od kravi doneseni od stranstvo i simental zensko tele okolu 200 kg. Moze i odelno cena po dogovor.

Цена:1 €

Куманово
 

Објавен на: 11.05.2015
CITROEN C5 2.0 HDI

Se prodava CITROEN C5 2.0 HDI 2003 godina
Full oprema( abs,airbag,klimatronik,servo i dr)
200.000 km
Registriran do Septemvri 2015

Цена:3.200 €

Citroen C5
2003
Куманово
200000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 07.05.2015
GUMI MICHELIN

Prodavam polovni gumi michelin.
Dve letni michelin 195/65/R15
Dve zimski michelin 225/60/R16

Цена:40 €

Куманово
 

Објавен на: 05.05.2015
Kajli,Zabici,Stegi,Spojki,Trkala,Alati,NOVI i dr uslugi

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака
Достава Веднаш..

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО

Цена:55 ден.

Куманово
 

Објавен на: 05.05.2015
Kajli za selovanje,Zapki za skele,Trkala,Alati i dr NOVI uslugi po crtez

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака
Достава Веднаш..

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО

Цена:1 €

Куманово
 

Објавен на: 28.04.2015
BARAM RABOTA - ИТНО !

Барам работа како шминкер (4г.искуство) во козметички салон во реон на град Куманово. Работа како продавачка на свадбени услуги и изработувач на свадбени китенки и други украсувања. Работа како про...

Цена:9.600 ден.

Куманово
 

Објавен на: 21.04.2015
Се Продава Куќа во н.Бедиње - КУМАНОВО

Се продава куќа во н. Бедиње на ул. Трајко Јовановски бр 10 ( Шумски пат ) . Станбена површина од 110 м2, со 5 соби и 2 купатила. Дворното место е 352 м2.
Контакт Телефон : 072/571-396 и 031/423...

Цена:По договор

Куманово
352 m2
5+ соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 20.04.2015
Стан во Нови Сад

Евтини сместување во Нови Сад во фантастична локација. Стан рамно.
LUX двоен кревет, безжичен интернет, кабелска телевизија ...
Веб-страница: novisad-apartman.com
Тел. +381693777681

Цена:1 ден.

Куманово
 

Објавен на: 19.04.2015
Vel Satis 3.5 v6 odlicno socuvan

Se prodava Vel Satis 3.5 v6 proizveden kraj na 2002 god, registrirano na BG tabli do Januar 2016 god. odlicno socuvan vo odlicna sostojba bez mana, kupen od prv sopstvenik, redovno servisirana so r...

Цена:2.500 €

Renault Vel Satis
2002
Куманово
200 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 11.04.2015
Опрема за тренинг на куче / FRABO-protection Full

Се продава опрема за тренинг на куче FRABO - германско производтсво
и тоа заштитен ракав, заштитни панталони, заштитна јакна и препон заштита,
Многу малку користена ...
Околу цената има простор ...

Цена:120 €

Куманово
 

Објавен на: 11.04.2015
Rolerki Cygnus Elite

Prodavam rolerki epten malku koristeni, kako novi se, na slikite se gleda se, broj 45

Mozna e dostava so Kargo, poveke inf na tell ili e-mail.

Цена:2.200 ден.

Куманово
 

Објавен на: 11.04.2015
Se prodava dvosoben stan od 64 m2 kaj turska pekara, na prv kat, Ul. Leskovacka, zgrada 40, Kumanovo.

Se prodava dvosoben stan od 64 m2 kaj turska pekara, na prv kat, Ul. Leskovacka, zgrada 40, Kumanovo.
Nikola 078202592
Goran 078659927

Цена:По договор

Куманово
64 m2
2 соби
1 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 10.04.2015
Mobilni

Site se so mal defekt

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 10.04.2015
Majstori za Gips karton, Gipseri /Spakluvaci i Fasaderi

Germanska Firma bara MAJSTORI SO Bugarski Pasosi za Gips Karton, Gipseri /Gletuvaci /Spakluvaci i Fasaderi !!!

- Prijaveni vo Germanska firma so plateni pridonesi
- Sluzbeni vozila (od stanot d...

Цена:1.500 €

Куманово
 

Објавен на: 09.04.2015
Peugeot 307 (1.4 Benzin) 2007god.

2007 GOD.
65 KW
1400CM3
BENZIN

Цена:3.900 €

Peugeot 307
2007
Куманово
113000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 05.04.2015
Monitor LG (CRT)

Prodavam dva polovni monitori vo super sostojba

1. LG flatron f720b ramen ekran 17" 800den fiksno
2. LG studioworks 710s 17" 500 den fiksno

Цена:500 ден.

Куманово
 

Објавен на: 01.04.2015
Samsung Galaxy Note 4-S6-S5-Note3(www.sarabisphones.net)Whatsapp,+254710800603

ASSALAMU ALAIKUM SARABIS PHONES® NOW OFFER @ CRAZY PRICE & UNBEATABLE PRICE!!!

SEASON DEALERS:For Both Wholesale/Bulk and Retail Price.
Wholesale/Bulk and Retail

Цена:300 €

Куманово
 

Објавен на: 28.03.2015
prodavam itno

prodavam kompjutersko biro(boja buka) i stolce od office crn stof

Цена:4.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 22.03.2015
baram rabota

Baram rabota kako kelner.imam rabotno iskustvo

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 18.03.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка