Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Маса со столчиња, комода термо .......

Се продава маса со столчиња, термо, регал, комода и печка на дрва. Цена по договор.

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 24.07.2015
Плац поволно

Се продава плац, погоден за градба, на излез од Куманово, на Пчињски пут. Цена по договор.

Цена:По договор

Куманово
300 m2
Излез на пат
Струја
Вода

Објавен на: 23.07.2015
Продавам плац с.Војник на автопат Куманово -Кривапаланка

Плацот се наоѓа на самиот автопат Куманово -Кривапаланка село Војник карши бензиска.Одличен за бизнис.

Цена:25 €

Куманово
4854 m2
Излез на пат
Чиста документација
Вода

Објавен на: 22.07.2015
SE IZDAVA NOV PRAZEN STAN VO CENTAR NA GRADOT

Stanot se naogja kaj uciliste Krste.M i Braca.M. Ima cetri sobi podrum i garaza.

Цена:По договор

Куманово
75 m2
4 соби
1 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 19.07.2015
Plac vo Kumanovo, Dobroshane

Се продава урбанизиран плац во Доброшане, со површина од 1508 метри квадратни. Плацот се наоѓа после поранешната Кланица, односно на патот за излетничкото место Студена Вода на 140 метри од Региона...

Цена:По договор

Куманово
1508 m2
Излез на пат
Чиста документација
Маркица за градба

Објавен на: 18.07.2015
POLICI STALAZI TENDI KOVANI OGRADI SKALI GARAAZI SPALNA MASI KUKA STAN

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA SOBA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL SOBI OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII SO REBROVAN PLA...

Цена:50 €

Куманово
 

Објавен на: 18.07.2015
Fontana

Se prodava podvizna fontana komplet so pumpa, pogodna za dvor, terasa, kafic i tn.
Isto taka vrsam i izrabotka po vasa zelba i zamisla
https://www.youtube.com/watch?v=B7bXXV50KJw
https://www.yo...

Цена:8.100 ден.

Куманово
 

Објавен на: 18.07.2015
provadam itno i povolno

Prodavam AUDI A4 VO ODLICNA FORMA.

Цена:1.500 €

Audi A4
1997
Куманово
150000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 14.07.2015
Up for sale 2014 Lexus Lx 570 Model Suv v8 with full option.

Up for sale 2014 Lexus Lx 570 Model Suv v8 with full option.

2014 LEXUS LX570 $25,000 USD

Цена:23.000 €

Lexus LX 570
2010
Куманово
2000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 06.07.2015
prodavam shuma

Se prodavaat 150 snopovi pcenkarna suma po cena od 2000 denari itno.
Informacii na telefon 076499877

Цена:2.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 28.06.2015
prodavam plugovi

Se prodavaat trobrazdni plugovi zafatnina 90 sm,cena 500 evra,informacii na telefon 076499877

Цена:500 €

Куманово
 

Објавен на: 28.06.2015
prodavam niva

Se prodava obrabotliva niva vo atar na selo Tromedja Kumanovo,broj na parcela 623 so povrsina od 5379 m2 vo sostav na nivata ima i suma so povrsina od 1134 m2 vo koja ima okolu 20 m3 neiseceni drvj...

Цена:5.000 €

Куманово
6513 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 28.06.2015
продавам ливада

продавам ливада 2000 м2 во Куманово/Св.Николе . Цена по договор.
тел. 072-561-801

Цена:По договор

Куманово
20002 m2
Чиста документација

Објавен на: 26.06.2015
Продавам нива и дворно место

Продавам нива од 5000 м2 и дворно место од 400 м2 во с. Павлешенци Св.Николе/Куманово погодно за викендичка. Цена по договор
Тел.бр.072-561-801

Цена:По договор

Куманово
50002 m2
Чиста документација

Објавен на: 26.06.2015
Продавам нива и дворно место за викендичка

Продавам нива од 5000 м2 и дворно место од 400 м2 во с.Павлешенци -Св.Николе/Куманово погодно за викендичка. Цена по договор.

Цена:По договор

Куманово
50002 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 26.06.2015
Se prodava KUKA vo DIVO NASELJE -ITNO

Se prodava KUKA so 2 vleza,na 3 sprat,ima 16 prostorii,so dvor i garaza,
kucata se naoga vo divo naselje 100m pred baraki,
ulica:Marko oreskovic 37/39

Цена:По договор

Куманово
300 m2
5+ соби
Приземје + 3 ката
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 20.06.2015
se prodava kukja

Se prodava kukja vo Kumanovo nas.Tromedja 3 sobi plus kupatilo,podrum i staklarnik.Kukjata ima i golema dvorna povrshina.Cena po dogovor.

Цена:По договор

Куманово
3 соби
Приземје
 

Објавен на: 19.06.2015
Sezonska rabota vo EU

Potrebni se devojcinja za Rabota vo kafic vo Holandija , prednost imaat so poznavanje na angliski jazik .
Moze da se so Eu Pasos ili Mk Pasos za 3 meseca.
Samo za seriozni na koi navistina im e p...

Цена:1 ден.

Куманово
 

Објавен на: 03.06.2015
Rabota vo stranstvo

Potrebni se devojcinja za Rabota vo kafic vo Holandija , prednost imaat so poznavanje na angliski jazik .
Moze da se so Eu Pasos ili Mk Pasos za 3 meseca.
Samo za seriozni na koi navistina im e ...

Цена:1 ден.

Куманово
 

Објавен на: 03.06.2015
Kuca

Prodvame semejna kuca vo centar na Kumanovo !

Цена:По договор

Куманово
1502 m2
5+ соби
Приземје
Плочки
 

Објавен на: 03.06.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка