Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се продава плац во индустриска зона

Плац во индустриска зона од 2.500 m2 на самиот автопат Куманово-Крива Паланка спроти Термалифт.
Има уредно извадени документи од GUP(главен урбанистички план) површина за градба 70% од површина на...

Цена:По договор

Куманово
2500 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 21.02.2016
Se prodava AudiQ5

Prodavam AUDI Q5 od 2009 godina. Bela boja, ful oprema so 2 para gumi i bandazi - novi letni i zimski. Pominati 83 000km. Prv sopstvenik.

Цена:27.000 €

Audi Q5
2009
Куманово
83000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 18.02.2016
Се продава плац во индустриска зона Куманово

Плац во индустриска зона од 2.500 m2 на самиот автопат Куманово-Крива Паланка спроти Термалифт.
Има уредно извадени документи од GUP(главен урбанистички план) површина за градба 70% од површина на...

Цена:По договор

Куманово
2500 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 27.01.2016
Se prodava niva vo Recica, Kumanovo

Se prodava niva 5000 m/2 so odlicen potencijal za gradba ili agrikultura. Nivata se naogja do pat, ima struja i pristap do voda. Pogodna za izgradba na vikendica ili za zemjodelstvo. Za poveke info...

Цена:По договор

Куманово
5000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 12.01.2016
Prodavam telesna vaga i laserski depilator

Prodavam vaga za telesna analiza runtastic nova,nekoristena.funkcii na vagata:merenje tezina,kaloriski potrebi,koskena masa, masti, kolicina na voda vo teloto,muskulna masa,bmi. cena 100 e
Prodav...

Цена:270 €

Куманово
 

Објавен на: 24.12.2015
Stan 48m2

Se prodava stan na ulica Tode Dumba br 80/19 od 48m2 so tarasa od 6m2 I podrum od 9m2.Stanot se naogja nasproti frosi dragstor I e na istocna strana I tarasata gleda na glavnata ulica Cena po dogovor

Цена:По договор

Куманово
48 m2
3 соби
5 - 10 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 03.12.2015
Se iznajmuva deloven prostor vo Kumanovo

Se iznajmuva prodazen deloven prostor od 30m2(za sekakov vid trgovska dejnost) i stan za deloven prostor od 40m2(za magacin,kancelarija,ordinacija,skolo)Celokupniot prostor moze da se iznajmi na ed...

Цена:300 €

Куманово
30 m2
Плочки
 

Објавен на: 23.09.2015
Iphone 4s neverlock 32gb,radio so cd charger za 6 cd originalno od passat b6, drembox 7020 si i germanski chip za tjuning na passat b6 pd

se prodava iphone 4s 32gb neverlock so jailbreak i instaliran navigon so kompletni mapi za evropa 10500 den ,originalno cd radio za passat so vgraden cd charger 4500 den dreambox 7020 si 1500 den i...

Цена:10.500 ден.

Куманово
 

Објавен на: 26.08.2015
TENDA KAPII KOVANI OGRADI SKALI LEKSAN GARAZA HALI MAGACINI KUKA STAN

BRAVARSKA RABOTILNICA"SASKO-GIS"DOOEL

KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC GARAZA

Цена:50 €

Куманово
 

Објавен на: 16.08.2015
KOVANI OGRADI TENDI KAPII SPALNA RESETKI ZA PROZOR VRATA KUKA STAN

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA SOBA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL SOBI OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII SO REBROVAN PLA...

Цена:50 €

Куманово
90 m2
4 соби
2 кат
Паркет
Парно греење

Објавен на: 16.08.2015
TENDA KAPII KOVANI OGRADI SKALI KAMP GARAAZI CARDAK SPALNA MASI KUKA STAN

BRAVARSKA RABOTILNICA"SASKO-GIS"DOOEL

KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC GARAZA

Цена:50 €

Куманово
 

Објавен на: 15.08.2015
МОЛЕРАЈ

ВРШАМ ИЗРАБОТКА НА МОЛЕРИСУВАЊЕ,ГЛЕТУВАЊЕ,ФАРБАЊЕ НА ВРАТА И ПРОЗОРЦИ
КУМАНОВО/СКОПЈЕ

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 05.08.2015
ПОТРЕБНИ СОРАБОТНИЦИ ЗА РАБОТА ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ - sfi

Доколку сте сериозен соработник, имате желба за работа и Ви е потребна дополнителна заработувачка, регистрирајте се на следниот линк и работете од дома промовирајќи производи преку интернет за стра...

Цена:1 ден.

Куманово
 

Објавен на: 03.08.2015
Продавам влечна кола

Продавам влечна кола со 2 оски.

Цена:9.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 27.07.2015
Продавам дрљача

Продавам дрљача со 3 крила добро сочувана.

Цена:15.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 27.07.2015
Маса со столчиња, комода термо .......

Се продава маса со столчиња, термо, регал, комода и печка на дрва. Цена по договор.

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 24.07.2015
Плац поволно

Се продава плац, погоден за градба, на излез од Куманово, на Пчињски пут. Цена по договор.

Цена:По договор

Куманово
300 m2
Излез на пат
Струја
Вода

Објавен на: 23.07.2015
Продавам плац с.Војник на автопат Куманово -Кривапаланка

Плацот се наоѓа на самиот автопат Куманово -Кривапаланка село Војник карши бензиска.Одличен за бизнис.

Цена:25 €

Куманово
4854 m2
Излез на пат
Чиста документација
Вода

Објавен на: 22.07.2015
SE IZDAVA NOV PRAZEN STAN VO CENTAR NA GRADOT

Stanot se naogja kaj uciliste Krste.M i Braca.M. Ima cetri sobi podrum i garaza.

Цена:По договор

Куманово
75 m2
4 соби
1 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 19.07.2015
Plac vo Kumanovo, Dobroshane

Се продава урбанизиран плац во Доброшане, со површина од 1508 метри квадратни. Плацот се наоѓа после поранешната Кланица, односно на патот за излетничкото место Студена Вода на 140 метри од Региона...

Цена:По договор

Куманово
1508 m2
Излез на пат
Чиста документација
Маркица за градба

Објавен на: 18.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка