ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
NEW 2013 Trek Remedy 9,2013 Trek Lush Carbon,2013 Trek Session 88,2013 Trek Superfly

Email: Tredzbikelimited@gmail.com
Email: Tredzbikelimited@hotmail.com
Skype ID: Tredzbikelimited
Contact Number: +447042036455, +447011135833

Цена:3.000 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 07.12.2012
Selling : Apple Iphone 5 32Gb And Samsung Galaxy S3

Promo Offer: Purchase 3 units and get 1 free,buy 6 phones get 2 free, buy 10 phones and get 3 free plus a free shipping to your destination.

Email : Tradezonecenter@hotmail.com
SKYPE : majed.hamdan3

Цена:600 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 20.11.2012
Продавам ниви во с. Журче-Демир Хисар

Итно се продаваат ниви , 22 хектари, во с. Журче- Демир Хисар. Цена по договор.

Цена:По договор

Демир Хисар
22000 m2
Излез на пат

Објавен на: 25.10.2012
Продавам куќа во с. Журче-Демир Хисар

Итно се продава куќа во с. Журче - Демир Хисар, со дворно место и овоштарник. Цена по договор.

Цена:По договор

Демир Хисар
134 m2
4 соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
Чиста документација

Објавен на: 25.10.2012
Brand New iPhone 5,Samsung Galaxy and Blackberry

Brand New Original Mobile
============
Apple iPhone 5
Apple iPhone 4s

Цена:400 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 12.10.2012
On sales Apple iphone 4S 64GB (32GB/ 16GB) And Blackberry Bold torch 9900 Apple ipad 2 64GB

We look forward in placing your Order with Us and giving you the most competent services as we are Using this Medium to Look For Buyers Of Various Electronics Product we Stock.

ORDER INFORMATION...

Цена:300 ден.

Демир Хисар
 

Објавен на: 30.09.2012
Brand new unlocked Samsung I9300 original Galaxy III

Brand new unlocked Samsung I9300 original Galaxy III

android 4.0.4
Colour Blue and white marble ebble

Цена:350 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 29.08.2012
Продавам мед на големо

Продавам природен мед без додаток на гликоза или други вештачки додатоци цената е по килограм

Цена:180 ден.

Демир Хисар
 

Објавен на: 18.08.2012
Drobilica za drvo

Prodavam drobilica za drvo i drug otpad skoro nova moze i zamena za tovarno kombe

Цена:3.500 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 25.07.2012
Now On Sale: BB Porsche P’9981 & iPhone 4S 64GB (Buy 2 get 1 free

WILLMOBIL TRADING LTD Registered Company with Professional Staffs and 36 R & D Research Engineers that make sure all products are delivered in good condition all over the WORLD. WILLMOBIL TRAD...

Цена:300 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 18.05.2012
Brand New 2012 Scott Spark 35 mountain Bike,2012 Giant XTC Composite 29er

We specializes in Sales, Supply and Distribution of brand New Bicycles for Highest Quality still at very affordable prices. The long-term relationship with clients is the first priority we have bee...

Цена:2.500 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 15.05.2012
Трговија на големо на Apple Iphone 64gb/32gb/16gb 4s, Јаболко iPad 3 16 март 2012 со Wi-Fi 4G 64GB

Bismillahi walhamdulillah Ние сме специјализирани во широк спектар на производи како што се лап-топ компјутери, мобилни телефони, плазма и LCD телевизори, MP3 и MP4 плеери, конзоли за видео игри, д...

Цена:350 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 03.05.2012
Apple iPhone 4S(16/32/64) / iPad 3(4G/16/32/64) / BlackBerry Porsche P'9981

Products are brand new Original Boxed,complete accessories, 12 months Manufacturer Warranty and 6 months return policy.

These products are available in stock,they are brand new,Unlocked, Sim Fre...

Цена:400 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 23.04.2012
BlackBerry Porsche Design P9981


ARABIC KEYBOARD and ENGLISH KEYBOARD

DISCOUNT OFFER

Цена:500 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 13.04.2012
Canon EOS 5D,Nikon D7000,Pioneer DJM 900 Nexus

Contact US at; djenterpriseltd@gmail.com
djenterpriseltd@hotmail.com
ICQ: 640991998
SKYPE: djenterprise10

Цена:1.300 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 08.04.2012
selling brand new: Apple iPhone 4s,iphone 4g and Aple iPad 2 and iPad 3 on sale

Pre-Order iPad 3:
iPad 3 16GB Wi-Fi + 4G == 600€
iPad 3 32GB Wi-Fi + 4G == 700€
iPad 3 64GB Wi-Fi + 4G ==750€

Цена:450 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 22.03.2012
Трговија на големо на Apple Iphone 4S 64gb/32gb/16gb, Јаболко iPad 2 2011 со Wi Fi 3G 64GB/Blackberry Порше

Ние сме големи промет на големо дистрибутери на оригинални мобилни телефони отклучен Некој Слободен со комплетна опрема мобилен телефон и Епл Ipad Тие можат да работат со која било мрежа во светот ...

Цена:400 ден.

Демир Хисар
 

Објавен на: 21.03.2012
Offer - For Sale:Brand New 2012 Scott Scale SL,2011 Scott Addict RC,2012 Scott Spark 30

We have in stock, the availability­ of the New / Latest Bikes ranging from All various models. All Our Offered Bikes are Brand new,Original, Guaranteed, Our Bike are all New and comes with 2 Ye...

Цена:По договор

Демир Хисар
 

Објавен на: 16.02.2012

Цена:400 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 14.02.2012
On sale: New Korg Pa2XPro 76-key Arranger Keyboard

New Korg Pa2XPro 76-key Arranger Keyboard

Package Content

Цена:500 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 02.02.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка