ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Mobile asphalt mixing plant BENINGHOVEN MBA – 2500

Mobile asphalt mixing plant BENINGHOVEN MBA – 2500. From 2008. Capacity 200 TPH. Perfect condition.

+46704442537, +46703925753
Fax: +46 40306327

Цена:100 €

Виница
 

Објавен на: 21.04.2012
Stationary concrete plant Fast 45

Stationary concrete plant Fast 45, capacity 45 m3/h, 4 storages, pneumatic chokes of aggregates feed. Skip 1500 l, planetary twin-shaft mixer 1500/1000 l, galvanized. Сontrol cabin with built-in c...

Цена:100 €

Виница
 

Објавен на: 21.04.2012
pekarski masini

Delelica i Okruglitel

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 21.04.2012
MELNICA ZA KAFE

SE PRODAVA MELNICA ZA KAFE NA KAMEN BORO KAEVIC VO EXSTRA SOSTOJBA.

Цена:300 €

Виница
 

Објавен на: 25.03.2012
FISKALNA KASA

SE PRODAVA FISKALNA KASA SY-50 EXSTRA SOCUVANA.

Цена:150 €

Виница
 

Објавен на: 25.03.2012
VERTIKALNI VITRINI ZA KOLONIJAL

DVE DOBRO SOCUVANI VITRINI ZA KOLONOJALI I MARKETI

Цена:500 €

Виница
 

Објавен на: 25.03.2012
PLACEVI VO VINICA

SE PRODAVAAT PLACEVI VO VINICA VO MESTO VIKANO"ILA"KOE SE NAOGA VEDNAS POD UPRAVNATA ZGRADA NA JP SOLIDARNOST-VINICA.VKUPNATA POVSINA KOJA SE PRODAVA E 3200 M2 SO MOZNOST DA SE DELI NA PO...

Цена:20.000 €

Виница
3200 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 25.03.2012
PRODAVAM KUKA

SE PRODAVA KUKA VO VINICA NA UL.N.N.BORCE VO SAMIOT CENTAR.MIRNO MESTO ZA ZIVEENJE I ODMOR.IZLEZ IMA NA DVE UL ICI OD KOI EDNATA E SLEPA.KUKATA E SO KVADRATURA OD 80 M2 SO DVORNO MESTO 430 M2.IMA I...

Цена:40.000 €

Виница
80 m2
4 соби
Приземје
Цемент/мушама
Чиста документација

Објавен на: 25.03.2012
For Sale BlackBerry Porsche Design P9981 Unlocked Original

Brand new BlackBerry Porsche Design P9981 brand new origina. All with the complete accessories plus warranty. With English and Arabic Keyboard .With special pin. 2AABB222,2AA11111,2AA2AA11.

In T...

Цена:750 ден.

Виница
 

Објавен на: 13.03.2012
vw golf 4 1.6 sr itno 3400 e

vw golf 4 1.6 sr 2000g full oprema reg do 8 2012 popust poradi zaminuvanje za stranstvo

Цена:3.650 €

VW Golf
2000
Виница
156045 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 12.03.2012
Selling Apple Iphone 4s 64GB Unlocked

Please note: This phone is unlocked and can be used with any SIM card. No activation required

Product Includes :

Цена:500 €

Виница
 

Објавен на: 12.03.2012
Apple iPad 2 Wi-Fi 16 GB - Apple iOS 5 1 GHz - Black

Apple ipad phone :


Apple iPad 2 Wi-Fi 16 GB - Apple iOS 5 1 GHz - Black

Цена:400 €

Виница
 

Објавен на: 14.02.2012
Samsung i9100 Galaxy S II Factory Unlocked

Заинтересирано купувачот треба да контактирате со нас преку нашата компанија е-мејл below.Email: shopwithus11@hotmail.com
Skype: buywithus111

Цена:400 €

Виница
 

Објавен на: 14.02.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка