ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

Цена:500 €

Виница
 

Објавен на: 19.11.2012
kanterici - proizvodstvo na novi

Нашата фирма е от България и е производител на кантарици за мебели. Машините мажат с лепак на гранули или иверицата или кантовата трака. Машини за струя на 220 или 380 Волта. Доставка до Македония...

Цена:1.000 €

Виница
 

Објавен на: 16.11.2012
reno megan

1.5dci kolata e vo sovrsena sostojba registrirana do 10 2013 potrosuvacka 5 l ne e uvezuvana redovno servisirana +4zimski gumi so bandasi .

Цена:5.500 €

Renault Megane
2005
Виница
135000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 06.11.2012
Brand new 2012 Yamaha YZF-R1

Here are some of our best offers quoted in United State Dollars (USD):

Contact us with this email: jenifersandra4@gmail.com

Цена:10.490 €

Виница
 

Објавен на: 22.09.2012
Фабрика Откључан Apple iphone 4S 64GB

Произвођач Аппле-
Боја-Бела Црна
Име-Аппле иПхоне 4С 64ГБ (откључан) (беле и црне)
Стање-Бранд Нев

Цена:470 €

Виница
 

Објавен на: 09.09.2012
reno megan grantur

1.5 dci 2005 potrosuvacka 5.2l ne uvezuvano

Цена:5.900 €

Renault Megane
2005
Виница
130000 km
Клима
ABS

Објавен на: 23.08.2012
Buy New BB Porshce,New BB TK Victory,New Samung Galaxy S3

بسم الله الرحمن الرحيم . السلام عليكم ورحمة الله وبركاتة

RAYA MOBILE SHOP INTRODUCE NEW HOTEST MOBILE PHONE

Цена:500 ден.

Виница
 

Објавен на: 20.08.2012
Se prodava objekt na vlezot vo vinica ( Mesto Gorica )

Objektot so zavrseni podrumski del od povrsina 513 m2 so IMOTEN LIST i ostanatiot del od 1200 m2 e vo izgradba kako sto se gleda na slikite i parcelata na koj e izgraden objektot e 3707 m2.

Tel:...

Цена:350.000 €

Виница
1200 m2
Цемент/мушама
 

Објавен на: 08.08.2012
Prodavam gradezen plac ekstra cena ITNO

Se prodava plac so povrsina od 565 m2
vo m.v.Stara Reka sproti Sumskoto stopanstvo Plackovica vo Vinica.
CENA POVOLNA, PO DOGOVOR(25eur/m2).
Na placot ima obezbedeno: sopstvena trofazna elektri...

Цена:14.000 €

Виница
565 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 24.07.2012
For Sale: Specialized S-Works Epic, Trek Madone 6.9 Pro, Scott Scale RC, Pinarello prince Fire

More inquires contact us below
Miss: Janet Valencia
Gmail: bicyclewheelinc@gmail.com

Цена:1.500 €

Виница
 

Објавен на: 22.07.2012
KROS 200CM

motorot e vo odlicna sostojba

Цена:800 €

2006
500 km
Виница
 

Објавен на: 16.07.2012
Apple 17" MacBook Pro Intel Core i7 2.3GHz, 4GB RAM,750GB HDD

Apple 17" MacBook Pro Intel Core i7 2.3GHz, 4GB RAM,750GB HDD

Apple 17" MacBook Pro - 4GB Memory - 750GB Hard Drive
Lithium-polymer battery

Цена:700 €

Виница
 

Објавен на: 21.06.2012
baram rabota so bugarski pasos vo stranstvo

baram rabota so bugarski pasos vo stranstvo

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 16.06.2012
drveni rakotvorbi od mnogu razlicni drva

Izrabotuvam drveni: krstovi, obetki, alki, privrzoci, daski za leb, sveknici, ikoni, kosnicki za leb i kifli, drzaci za vino, kutii za nakit, sportski rekviziti, saati, suveniri, detski igracki i m...

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 03.06.2012
izrabotka na drveni suveniri

Izrabotuvam drveni: krstovi, obetki, alki, privrzoci, daski za leb, sveknici, ikoni, kosnicki za leb i kifli, drzaci za vino, kutii za nakit, sportski rekviziti, saati, suveniri, detski igracki i m...

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 03.06.2012
Drveni suveniri

Izrabotuvam drveni: krstovi, obetki, alki, privrzoci, daski za leb, sveknici, ikoni, kosnicki za leb i kifli, drzaci za vino, kutii za nakit, sportski rekviziti, saati, suveniri, detski igracki i m...

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 03.06.2012
placevi

Se prodavaat placevi vo mesto vikano Padarnica - Vinica.

Цена:По договор

Виница
4200 m2
Излез на пат

Објавен на: 13.05.2012
AUDI A4 1.9TDI S-LINE NAVI PLUS

AUDI A4 tdi 131ks s-line,navigacija plus,xsenon,tempomat,bordkompjuter,aluminski bandasi,sportski sedista,zatemneti stakla atestirani,radio cd so6cedinja,tv,dvd,i mnogu druga oprema.kolata e perfektna

Цена:По договор

Audi A4
2001
Виница
200000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 24.04.2012
fiat bravo 1.9 jtd.

kolata e vo ekstra sostojba vredi da se vidi napraven e kompleten srevis vo italija.

Цена:2.650 €

Fiat Bravo
2000
Виница
230000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 23.04.2012
New mobile asphalt mixing plant BENINGHOVEN MBA - 2500

New mobile asphalt mixing plant BENINGHOVEN MBA - 2500.
Capacity 200 TPH. Production 30.000 TON.
+46704442537, +46703925753
Fax: +46 40306327

Цена:100 €

Виница
 

Објавен на: 21.04.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка