ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Ford Mondeo 1.8 td

ford mondeo model gia uvezeno od italia so realni km celocno servisirano na stranski tablici ..
komentar na cenata na lice mesto
mob 075770070 077632606

Цена:1.250 €

Ford Mondeo
1998
Виница
150000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 13.08.2013
Решение за вашиот проблем на финансирање (maestroperrin@gmail.com)

Треба финансирање за вашиот дом, вашата работа, купи автомобил, купи мотор, да се изгради вашиот бизнис со вашите лични потреби повеќе грижа да ви понуди кредит од 2.000 € до 5.000.000 €....

Цена:1 €

Виница
 

Објавен на: 11.08.2013
Заем понуди брз и сигурен од 48 часа (1000 до 500 € 000)

Јас сум француски бизнисмен, со капитал од 70.000.000 € грант ќе одвои сигурен и искрен приватни заеми краткорочни и долгорочни 1.000-500,000 € до сите сериозни лицата кои сакаат да се на...

Цена:1.000 €

Виница
 

Објавен на: 03.08.2013
Подготвени за сите

Дали ви треба финансирање за вашиот дом, вашиот бизнис, купи автомобил, да купат мотоцикл, до создавање на вашата компанија до вашите лични потреби повеќето лични интереси јас грант crdits € 2...

Цена:12 €

Виница
 

Објавен на: 17.07.2013
Кредитирање пари за сите категории

Во целиот свет, ние сме поединци кои нудат кредити на пример 2000 € 120.000.000euros низ целиот свет. Со мојотискуство во областа на реструктуирање на кредити, ја ставив онлајн \"Кредит П...

Цена:12 €

Виница
 

Објавен на: 16.07.2013
Umetnicka slika

Umetnicka slika tehnika maslo na platno

Цена:150 €

Виница
 

Објавен на: 11.07.2013
Уметнички слики

Изработувам уметнички слики во техниките масло на платно,акрилик,пастел и други.Изработувам и слики по нарачка.

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 11.07.2013
Кредитната понуда

отказом от ваших файлов приложений кредита? Я могу дать вам кредитов на сумму вам нужно, и условия, которые делают жизнь проще. Вот области, в которых мы можем помочь вам: * Финансовые * Ипотека * ...

Цена:1 €

Виница
 

Објавен на: 08.07.2013
Кредити на клиенти во рамките на 48 часа

Јас сум индивидуа и имам клупата до мене
поддршка преку заеми и кредити меѓу поединците со каматна стапка од 2%.
Дали сте во долгови, сметки се плаќаат, треба да се купи автомобил
дом, или треба...

Цена:1 €

Виница
 

Објавен на: 29.06.2013
Јас сум претседател на група на финансиски партнери.

Јас сум претседател на група на финансиски партнери. Денес, ќе најдеме дека банките веќе не грант кредит. Повеќето граѓани имаат добри проекти, но недостатокот на финансиски средства за нивно спров...

Цена:1.000 ден.

Виница
 

Објавен на: 07.06.2013
Finansijska pomoć između posebno brzo

Pozdrav,
Pojedinci Irska, Švicarska, Kanada, Belgija, Švicarska, Francuska, Italija, Portugal Je diljem Autre svijeta. Nudim privatni kredit od 1000 € 1.550.000.000 € u fa...

Цена:2 €

Виница
 

Објавен на: 07.06.2013

Цена:1 €

Виница
 

Објавен на: 05.06.2013

Цена:1.600 €

Ford Escort
1997
Виница
190 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 02.06.2013
нудат заеми меѓу поединците

Ние сме многу сериозни заеми меѓу поединците, со цел да ви помогне да се надминат вашите различни финансиски проблеми и да се справи со вашите цели за иднината во една средина, без тешкотии. За таа...

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 27.05.2013

Цена:40 ден.

Виница
 

Објавен на: 26.05.2013
Selling Apple iPhone 5 & Samsung Galaxy S3/S4 Factory Unlocked

Selling Apple iPhone 5 & Samsung Galaxy S3/S4 Factory Unlocked

New year Promo BUY 2 GET 1 FREE

Цена:400 €

Виница
 

Објавен на: 14.04.2013
HTC legend

dobro zacuvan

Цена:5.000 ден.

Виница
 

Објавен на: 10.04.2013
OVCI ITNO!!! ITNO!!!

visoko kvalitetno stado ovci, 85 na broj domakainski cuvani

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 09.04.2013
Kreditne Konsolidacija

Kreditne Konsolidacija

Ako vam je potrebna sredstva brz i pouzdan, imamo grupu investitora koji su voljni posuditi novac na 3% godišnje. Privatni kapital je bio predstavljen kao alternati...

Цена:12 ден.

Виница
 

Објавен на: 10.03.2013
Ribnik so motel

Се продава рибник на 700м надморска висина со сопствен бунар. Вкупната површина на имотот е 1,5ха, на која има угостителски објект со површина 1350м2. Веднаш до него има летна бавча со посебна кујн...

Цена:По договор

Виница
1350 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 23.11.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка