Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Велес

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
продавам прасиња

Вкупно се 8 прасиња и имаат од 18 до 25 кгр.моб.076 365 271

Цена:180 ден.

Велес
 

Објавен на: 12.06.2015
Продавам-менувам Јарец и коза јалова за кози скозни

Продавам-менувам Јарец и коза јалова за кози скозни
Козата и Прчот се стари по година ипол
Прчот добар за приплод 5500денари
Козата 3000 денари за месо над 35 кила зива мера

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 23.11.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка