Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Кочани
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО
Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Stan vo centarot, nad parkingot na star trgovski

Stanot e na vtori sprat vo stanbena zgrada (P+3+potkr.) Vlezot e zaednicki, so vlezni vrati od aluminium-silver i stepenici so poliran granit. Stanot e so povrsina od 95m2 + balkon od istocna stran...

Цена:65.000 €

Кочани
118 m2
4 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 15.10.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка