Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Куманово
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНОFacebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
SE IZDAVA NOV PRAZEN STAN VO CENTAR NA GRADOT

Stanot se naogja kaj uciliste Krste.M i Braca.M. Ima cetri sobi podrum i garaza.

Цена:По договор

Куманово
75 m2
4 соби
1 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 19.07.2015
Се издава стан во центарот на Куманово

Се издава стан во центарот на Куманово. Станот е целосно опремен со прекрасен поглед кон градот и обезбедено паркинг место.

Цена:11.000 ден.

Куманово
45 m2
2 соби
5 - 10 кат
Паркет
Лифт

Објавен на: 02.09.2013
se izdava soba pod kirija

soba kujna i kupatilo
naselba banevo trlo do skola
tel.o78233353

Цена:60 €

Куманово
40 m2
2 соби
Приземје
Бродски под (патос)
Наместен
 

Објавен на: 07.07.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка