Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Велес

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Zamena

Imam diskovi 2x20kg i kriva sipka.
Moive diskovi gi zmaenuvam so tegovi od minimum 30 kg i koi se rasporedeni na barem povekje od dva diska.

Цена:1.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 25.09.2015
gumiran camec

Se prodava gumiran camec so 2 vesla i nozna pumpa za 5 lica.Povolno

Цена:4.500 ден.

Велес
 

Објавен на: 15.05.2014
Spravi za TERETANA

LAT Mashina (zidna), BENCH, SKOTOVA (za biceps), KLUPA ZA STOMACHNI

Цена:8.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 10.04.2014
Продавам две пушки

Продавам две пушки во одлична состојба:

1. Ловен карабин „CZ" калибар 8х57

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 01.06.2013
Tegovi (profesionalni)

Prodavam tegovi profesionalni ednoracni
2 sipki po 35 cm=2*600 den =1200den
4*2.5kg=10kg*120/1kg=1200den
4*1.25kg=5kg*120/1kg=600den

Цена:3.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 17.02.2013
prodavam gumiran camec

camecot e ispraven,francusko proizvodstvo,moze da go koristat 5 vozrasni lica odednas,pogoden e za licni potrebi ili ribolov.moze da se prikaci motor,da se koristi kako edrilica ili da se montira n...

Цена:5.800 ден.

Велес
 

Објавен на: 21.07.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка