Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Струга

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Cuvanje na deca i stari podvizni lica

Ozbilna zena , so iskustvo, obrazovana , nepusac,majka na dve vozrasni deca baram rabota da cuvam deca vo stranstvo,Pozdrav

Цена:По договор

Струга
 

Објавен на: 16.05.2014
Заем понуда на пари

Здраво г-ѓа , г-дин , г-ца
Ви треба финансирање за вашиот дом , вашиот бизнис , да се купи автомобил, да купат мотоцикл, за да создаде свој бизнис, за вашите лични потреби повеќе doute.je нуди лич...

Цена:10 ден.

Струга
 

Објавен на: 17.10.2013
SEZONSKA RAbota vo stranstvo na plantazi i cuvanje na deca

Bracen par bara rabota na plantazi vo stranstvo i na farmi i cuvanje na deca isto taka vo stranstvo.0038971478805

Цена:По договор

Струга
 

Објавен на: 12.04.2013
Baram Rabota

Baram rabota imam 31 godina,golemo poznavanje na kompjuteri,vozacka dozvola,zboruvam-Germanski,Angliski i Bugarski,predhodno iskustvo vo poveke oblasti na rabotenje od fizicka do kancelariska rabot...

Цена:10.000 ден.

Струга
 

Објавен на: 01.04.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка