Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Кочани

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
BARAM RABOTA VO STRANSTVO

Baram rabota na plantazi vo stransvo kade i da e ve molam informirajte me

Цена:По договор

Кочани
 

Објавен на: 06.06.2015
финансирање на долг консолидирање заем долг
Вие сте во потрага по средства за вашите активности или да го рестартирате. Или за еден проект, или да купат стан, но за жал на банката бара да услови кога не сте во состојба да се грижи Јас ...

Цена:10 €

Кочани
 

Објавен на: 09.04.2015
Zajam ponuda između posebice i ozbiljan u 72 sati


Ti si posebna, pošteni i dobrog karaktera imate prihod koji može vam pomoći doći na svoje mjesečne isplate; Stavio sam na raspolaganju kredit od 5000 € do 1.000.000 € s vrlo isp...

Цена:10 €

Кочани
 

Објавен на: 22.08.2014
Prevodi i esei

Pisuvanje na esei i prevodi od angliski na makedonski i obratno od strana 100 den

Цена:100 ден.

Кочани
 

Објавен на: 22.09.2013

Цена:По договор

Кочани
 

Објавен на: 11.06.2013
rabota baram vo stranstvo

elektrika i gradezno

Цена:По договор

Кочани
 

Објавен на: 16.04.2013
baram rabota vo stranstvo i makedonija so bg pas

so dobro iskustvo se od elektrika i gradezno zidar i tesar

Цена:По договор

Кочани
 

Објавен на: 15.04.2013
BARAM RABOTA VO EU

BARAM RABOTA VO EU IMAM BUGARSKI DOKUMENTI.TEL 078716938 BOBI

Цена:По договор

Кочани
 

Објавен на: 12.02.2013
baram rabta

baram posrednik za rabota vo avstrija,germanija, ili svajcarija so L ili B viza imam bg pasos sredno poznavanje germanski.moze pomosnik vodoinstalater,plockar knauf dajte ponuda 070447402joce petro...

Цена:8 €

Кочани
 

Објавен на: 13.08.2012
pizza majtor so bg pasos bara rabota

pizza majstor so 5 godisno rab iskustvo i so sredno ugostitelsko za gotvac bara rabota vo stranstvo imam 25 god poznavanje na angliski jazik malku grcki i poseduvam bugarski pasos

Цена:По договор

Кочани
 

Објавен на: 31.01.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка