Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Куманово

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Niva

Prodavam niva 2000 kvadrati vo Dobrosane do pruga ima pat,pogodna e za Vikendica. 078424021

Цена:По договор

Куманово
2000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Вода

Објавен на: 30.04.2018
Plac vo Kumanovo

Prodavam plac vo Kumanovo(Banevo Trlo), placot e 522M2, urbaniziran so asfaltiran pat ,struja, struja voda , kanal i cista dokumentacija.

Цена:43 €

Куманово
522 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 23.01.2018
Се продава плац во индустриска зона

Плац во индустриска зона од 2.500 m2 на самиот автопат Куманово-Крива Паланка спроти Термалифт.
Има уредно извадени документи од GUP(главен урбанистички план) површина за градба 70% од површина на...

Цена:По договор

Куманово
2500 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 29.09.2017
urbanizirani placovi vo kumanovo

vo kumanovo se prodavaat placovi vo urbanizirana naselba stari lozja (so regulirani dokumenti za sopstvenost)

Цена:По договор

Куманово
500 m2
 

Објавен на: 04.07.2016
Плац / Нива Младо Нагоричане

Се продава плац/нива во Младо Нагоричане на многу погодна локација, за изградба на секаков вид објекти, излегува на главниот пат за Крива Паланка, во близина на халите за челична конструкција.Цена ...

Цена:По договор

Куманово
7000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 12.04.2016
Нива-Плац Младо Нагоричане

Се продава плац/нива во Младо Нагоричане на многу погодна локација, за изградба на секаков вид објекти, излегува на главниот пат за Крива Паланка, во близина на халите за челична конструкција.Цена ...

Цена:2 €

Куманово
7000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 29.02.2016
Се продава плац во индустриска зона

Плац во индустриска зона од 2.500 m2 на самиот автопат Куманово-Крива Паланка спроти Термалифт.
Има уредно извадени документи од GUP(главен урбанистички план) површина за градба 70% од површина на...

Цена:По договор

Куманово
2500 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 21.02.2016
Се продава плац во индустриска зона Куманово

Плац во индустриска зона од 2.500 m2 на самиот автопат Куманово-Крива Паланка спроти Термалифт.
Има уредно извадени документи од GUP(главен урбанистички план) површина за градба 70% од површина на...

Цена:По договор

Куманово
2500 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 27.01.2016
Se prodava niva vo Recica, Kumanovo

Se prodava niva 5000 m/2 so odlicen potencijal za gradba ili agrikultura. Nivata se naogja do pat, ima struja i pristap do voda. Pogodna za izgradba na vikendica ili za zemjodelstvo. Za poveke info...

Цена:По договор

Куманово
5000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 12.01.2016
Плац поволно

Се продава плац, погоден за градба, на излез од Куманово, на Пчињски пут. Цена по договор.

Цена:По договор

Куманово
300 m2
Излез на пат
Струја
Вода

Објавен на: 23.07.2015
Продавам плац с.Војник на автопат Куманово -Кривапаланка

Плацот се наоѓа на самиот автопат Куманово -Кривапаланка село Војник карши бензиска.Одличен за бизнис.

Цена:25 €

Куманово
4854 m2
Излез на пат
Чиста документација
Вода

Објавен на: 22.07.2015
Plac vo Kumanovo, Dobroshane

Се продава урбанизиран плац во Доброшане, со површина од 1508 метри квадратни. Плацот се наоѓа после поранешната Кланица, односно на патот за излетничкото место Студена Вода на 140 метри од Региона...

Цена:По договор

Куманово
1508 m2
Излез на пат
Чиста документација
Маркица за градба

Објавен на: 18.07.2015
prodavam niva

Se prodava obrabotliva niva vo atar na selo Tromedja Kumanovo,broj na parcela 623 so povrsina od 5379 m2 vo sostav na nivata ima i suma so povrsina od 1134 m2 vo koja ima okolu 20 m3 neiseceni drvj...

Цена:5.000 €

Куманово
6513 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 28.06.2015
продавам ливада

продавам ливада 2000 м2 во Куманово/Св.Николе . Цена по договор.
тел. 072-561-801

Цена:По договор

Куманово
20002 m2
Чиста документација

Објавен на: 26.06.2015
Продавам нива и дворно место за викендичка

Продавам нива од 5000 м2 и дворно место од 400 м2 во с.Павлешенци -Св.Николе/Куманово погодно за викендичка. Цена по договор.

Цена:По договор

Куманово
50002 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 26.06.2015
Obrabotlivo/Gradežno zemjište vo Bijeljina Rep.Srpska

Niva vtora klasa vo blizina na Bijeljina Rep.Srpska so površina od 2 hektara pogodna i za obrabotka a i za gradba.

Цена:30.000 €

Куманово
20000 m2
Чиста документација

Објавен на: 11.03.2015
Zemjište vo Bijeljina - Rep.Srpska

NIva vtora klasa so površina od 2hektari vo neposredna blizina na Bijeljina(3km od centarot na gradot) vo Rep.Srpska. Pogodna i za obrabotka a i za gradba.Dimenzii 100 x 200 a možna eventual...

Цена:30.000 €

Куманово
20000 m2
Чиста документација

Објавен на: 11.03.2015
povolno

prodavam nivi vo staro nagoricane pokraj pat

Цена:2 €

Куманово
2000 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 01.03.2015
GRADEZNI PARCELI

Gradezni parceli vo Kumanovo na Bulevar III MUB za izgradba na zgradi so razlicna kvadratura i katnost

Цена:150 €

Куманово
12000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 16.02.2015
Prodavam plac vo Babin Dol, Kumanovo

Prodavam plac vo Babin Dol, Kumanovo.
Cena po dogovor.

Kontakt telefon:

Цена:По договор

Куманово
333 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 21.09.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка