Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Велес

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Roland EXR-3 Interactive Arranger General midi2 GX(XGlite)

Синтисајзерот е чисто нов,донесен од Италија,произведен во Roland Italia,се продава заедно со нови сталки PROEL-Made in Italy,екстра нов за екстра цена.

Цена:1 ден.

Велес
 

Објавен на: 24.02.2016
Продавам магнетофон!

Продавам магнетофон (Made in Japan). Нема кабел за напојување.
Цена 20 евра.
Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

Цена:20 €

Велес
 

Објавен на: 02.08.2015
Korg PA80 so HDD i 2 flash kartici za semplovi

Prodavam Korg PA80 so HDD,2 flash kartici za semplovi i futrola.

Цена:550 €

Велес
 

Објавен на: 16.12.2014
Хармоника

Продавам хармоника Welltmelster 5 регистри 80 басови

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 18.03.2014
PRODAVAM ARANZER KLAVIJATURA ROLAND VA-76

PRODAVAM ROLAND VA76 aranzer.
SAJZEROT E SOCUVAN I SE FUNKCIONIRA ODLICNO.
Ima ritmovi namenski za site makedonski i srpski pesni.

Цена:650 €

Велес
 

Објавен на: 11.12.2013
хармоника Royal Standard, made in Germany само 10 000 денари

Продавам хармоника,зачувана и сосема малку користена ,со футрола-куфер,во Велес,а може да дојдете и од Скопје ако сте заинтересирани,ROYALSTANDARD-5+3registri+80 basa,со куфер-Made in Germany. Цена...

Цена:10.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 06.11.2012
Prodavam Bas pojacalo

Prodavam Bas pojacalo Trace Elliot gp7 so kufer.Mozna zamena za Dreambox hd 800 pvr so vasa doplata ili za dobar lap top za taa vradnost.

Цена:450 €

Велес
 

Објавен на: 01.06.2012
ROLAND VA-76

SAJZEROT E VO TOP FORMA SO NAJ NOV SET ZANEGO TALAWA ROMSKI ALBANIJA RITMOVI SETOT E PLATEN 100E

Цена:450 €

Велес
 

Објавен на: 17.04.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка