Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Кочани

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
IMT 539

ODLICNO SOCUVAN

Цена:1 ден.

Дизел
1988
1 km
Кочани
Чиста документација

Објавен на: 26.06.2016
Prodavam Mercedes 815 Vario

Има поминато 269.000 км.Произведено 22.12.2002година.Во одлична состојба.Носивост до 4000 кг.Комбето се наоѓа во Кочани и може да се види секој ден.За подетални информации обратете се на тел број 0...

Цена:13.000 €

Кочани
 

Објавен на: 17.12.2012
Zmaj 133

Се продава добро сочувана 133 вреќар ХИТНО
Владо 078273062

Цена:3.800 €

Дизел
1986
Кочани
 

Објавен на: 27.05.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка